Každý moment zdieľaný so svojím štvornohým priateľom môže byť skutočne výnimočný. A aby znásobil príležitosti na letnú zábavu a relax, Camon predstavuje svoju kolekciu Summertime 2024, ktorá obsahuje plávajúce hry, bazény, osviežujúce podložky, outdoorové doplnky a mnoho ďalších exkluzívnych produktov na leto 2024!

Leto 2024TAK VÁS NEPREKVAPÍ TEPLO. Najmä v lete je nevyhnutné venovať maximálnu pozornosť teplotným zmenám a najmä úpalom, ktoré môžu ohroziť zdravie naše aj našich štvornohých priateľov. Práve z tohto dôvodu Camon's Summer Collection obsahuje aj rad osviežujúcich podložiek s obnovenou predstavivosťou, ktoré sú dostupné v 4 veľkostiach, aby sa prispôsobili psom najrôznejších veľkostí, ktoré nevyžadujú mrazenie, sú pohodlné, odolné a ľahko prenosné. Pre domácich miláčikov, ktorí majú radi interakciu s vodou, sú k dispozícii bazény pre psov, dostupné v 3 veľkostiach, ľahko zostaviteľné, vybavené protišmykovou vnútornou podšívkou a prispôsobiteľné vďaka svojim flexibilným stenám.

NAJVÄČŠIE HRY NA LETNÚ SEZÓNU. Farebné, osviežujúce alebo plávajúce a dostupné v mnohých tvaroch a témach: Camonove letné hry skutočne ponúkajú veľa alternatív pre zábavu zvierat, vrátane realistických silikónových osviežujúcich hier v tvare zmrzlinového kornútku a nanuku, TPR hier v tvare kostí a loptičiek , plávajúce hry "Happy Summer" v najtypickejších tvaroch morského prostredia. Tým sa však zábava nekončí: v kolekcii sú aj rôzne plávajúce loptičky z gumy, EVA a lana, ale aj nádherné predmety v tvare veľryby, korytnačky a kraba s lanovými vložkami.

IDEÁLNE DOPLNKY NA KAŽDÝ LETNÝ VÝLET. Existuje tiež veľa riešení, ktoré Camon ponúka, aby sa každý letný výlet stal nezabudnuteľným v spoločnosti vášho domáceho maznáčika: farebné držiaky na odmeny, ktoré sa ľahko pripevnia na opasok vďaka pohodlnej spone, odolné držiaky na jedlo so silikónovou miskou a odnímateľnou miskou, prenosné fľaše a vreckové misky, ale aj skladacie silikónové misky dostupné v rôznych tvaroch, jednoduché aj dvojité. Nakoniec, ak si chcete zaplávať so svojím psom (jasno vždy dbajte na jeho bezpečnosť), je obnovená ponuka záchranných viest, dostupných v sortimente 6 veľkostí, aby sa prispôsobili potrebám a rozmerom zvierat viacero rôznych veľkostí.

Stiahnúť katalóg v pdf

Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky.